top of page
bg-1.png
dog-cat.png

Sevgililer Gününüzü

Sokak Hayvanlarına
Dokunarak

Ölümsüzleştirin!

Dünyanın En Özel Sevgililer Günü Hediyesine Ulaşmak
Bu Kadar Kolay!  
Vereceği Mutluluk İse Paha Biçilemez ! ❤️

paw-guard-logo.png

Gelin bu 14 Şubat'ta sokak hayvanlarına dokunarak sevgilinize en güzel hediyeyi verin!
 

Bizde Paw Guards Ailesi olarak bu özel hediyenizi ölümsüzleştirecek bir Pati Koruyucusu Sertifikası verelim. Üstelik sadece bu kadar da değil. Paw Guards İnstagram Hesabımızdan bu sertifikayı sizi ve sevgilinizi etiketleyerek 14 Şubat'ta paylaşacağız. 
 

Bu kadar mı? Hayır. En özel kısma geliyoruz. Bizlere bir de fotoğrafınızı gönderiyorsunuz. Ve bizde 14 Şubat günü Youtube başta olmak üzere tüm sosyal medya platformlarımızdan yayınlayacağımız Özel Sevgi Videomuza Fotoğrafını ekliyoruz. Bu hediyenizi Ölümsüzleştiriyoruz. 
 

Üstelik sizin sevgilinize hediye olarak gönderdiğiniz bu mama için besleme noktası Pati Koruyucularımızda besledikleri canların fotoğraflarını yayınlarken gönderilerine sizleri etiketleyerek teşekkür jesti yapacaklar. Hem de sistemin şeffaflığından ödün vermemiş olacağız. 

Öyleyse hadi . Sevgilinize bundan daha güzel bir hediye olamaz değil mi?

Ne Yapmalısınız?

* Yukarıdaki formda gerekli olan bilgileri lütfen eksiksiz doldurun.

* Bu sevgililer gününde 3 çeşit kampanya hazırladık.

* Kampanya 1 - Köpek Kulübelerine sevdiğiniz adına isim yazdırma. İlk 200 kulübe Paw Guards cennetine konulacaktır. Hediye ettiğiniz ismin fotoğrafı ve hediye yazısı kulübenin üzerinde sonsuza kadar kalacaktır. Sonrasında alınan diğer kulübeler Türkiye'de ihtiyaç olan bölgelere gönderilecektir.  Kampanya bedeli 1000TL 'dir. Tüm kulübeler üzerine görsel yapıştırılmış şekilde 14 Şubatta paylaşılacaktır. 

* Kampanya 2 - Kedi Kulübelerine sevdiğiniz adına isim yazdırma. İlk 300 kulübe Paw Guards cennetine konulacaktır. Hediye ettiğiniz ismin fotoğrafı ve hediye yazısı kulübenin üzerinde sonsuza kadar kalacaktır. Sonrasında alınan diğer kulübeler Türkiye'de ihtiyaç olan bölgelere gönderilecektir.  Kampanya bedeli 400TL 'dir. Tüm kulübeler üzerine görsel yapıştırılmış şekilde 14 Şubatta paylaşılacaktır. 

* Kampanya 3 - Hediye sertifika. Hediye edeceğiniz ismin yazıldığı ve görselin eklendiği sertifika 14 Şubat günü sabah saatleri itibari Paw Guards instagram sayfasından paylaşılacaktır.  Bunun karşılığında 1 paket mama göndermeniz yeterlidir. Toplanna mamalar Türkiye'de ihtiyaç olan bölgelere gönderilecektir.  Kampanya bedeli 300TL 'dir. 

* Yukarıdaki form'a Sevgi Videomuza eklememiz için fotoğrafınızı eklemeyi unutmayın. 
 

Sevgililer Gününüz Şimdiden Kutlu Olsun. Tüm Canlarımız Teşekkür Ediyor.  Mutlu kuyruklarını görmek için sizin gibi sabırsızlanıyoruz !

 

 

paw-guard-logo.png
bottom of page