slogan1.png
mama1.png

Pati Koruyucusu
Başvurusu?

Türkiye Büyük Besleme Hareketi

Gönüllülerimiz İçin Mama Gönderebilirsiniz 

 

patikuruyucu.png

Konum Bazlı İlan Girişi ve konuma en yakın üyelere anında bildirim. Dostunuzun İlanını girer girmez anında konumuza en yakın Paw Guards Üyelerine Bildirim Gönderilmektedir.

Kayıp İlanı

KAYIP İLANI

SAYFAYA GİT

Sokak hayvanları, evcil hayvan sahipleri ve hayvanseverler için geliştirilmiş Türkiye'nin en büyük sokak hayvanları besleme platformu olan Pawguards, besleme noktaları sorumlularını pati Koruyucuları ve liderlerini arıyor.

Şehir Liderliği

ŞEHİR LİDERLİĞİ

BAŞVUR!

Paw Guards sizden para talep etmeden , sokak hayvanlarına yardım yapan Türkiye'nin en büyük platformudur! Sizden tek ricamız, daha geniş kitlelere ulaşmak için, sosyal medya hesaplarımızdan takipte kalarak, arkadaşlarınızı davet etmektir. Mobil uygulamamızda yer alan reklamları izleyerek, reklam verenler ve sponsor firmalar sayesinde Türkiye'de Aç Sokak Hayvanı Kalmayacak!

PAW-LOGO.png

Türkiye'de Aç Sokak

Hayvanı Kalmayacak!

Paw Guards tamamen sokak hayvanları, evcil hayvan sahipleri ve hayvanseverler için geliştirilmiş Türkiye'nin en büyük platformudur. "Paw Guards" türkçedeki anlamı olan "Pati Koruyucuları" kelimelerinden doğmuştur. Önceliğimiz sokaklardaki tüm canlıların aç kalmamasıdır. 

Yeni sponsorlarımızı bekliyoruz!

Paw Guards tamamen sokak hayvanları, evcil hayvan sahipleri ve hayvanseverler için geliştirilmiş Türkiye'nin en büyük platformudur

To play, press and hold the enter key. To stop, release the enter key.

press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
press to zoom
kedi1.png
kopek1.png

Kayıp İlanı

paw.png

Sokak Hayvanları

paw-guard-logo.png