Paw Guards 
Donate

Hesap Adı : Pati Koruyucuları Hayvanları Koruma Derneği

Banka : Ziraat Bankası

İban : TR18 0001 0017 7597 5576 3150 01

Yurt Dışı Bağışlarınız İçin

Euro Hesabı :

İban : TR88 0001 0017 7597 5576 3150 02

Yurt Dışı Bağışlarınız İçin

Dolar Hesabı :

İban : TR61 0001 0017 7597 5576 3150 03

BIC. / SHIFT : TCZBTR2AXXX

2 yıl gibi kısa bir sürede Türkiye’de 30.000 üzeri saha gönüllüsüne ulaşmış ve 1milyondan fazla sokak hayvanına dokunmuş bir platformuz.

 

81 şehirde bulunan gönüllü ağımızla, alabildiğimiz destekler ölçüsünde her hafta düzenli besleme etkinlikleri gerçekleştiriyoruz. Barınma ve aşı ihtiyaçlarını karşılıyor, tedaviye ihtiyacı olanları kliniklerde tedavi ettiriyoruz.

 

Kısırlaştırmaya çok önem veriyoruz ve popülasyonun kontrol altına alınarak çözüme ulaşacağımızı biliyoruz. Bu sebeple 2 yılda 10.000 üzeri sokak hayvanının kısırlaştırmasını gerçekleştirdik.

 

Türkiye’de en büyük sayılı kurtarmalara imza attık. Bir çok afet bölgesine dakikalar içerisinde ulaşarak koordinasyon merkezlerimizi ve geçici hayvan tedavi merkezlerimizi kurarak afetlerde 5000 üzeri hayvan kurtarıp tedavi ettik.

 

Önümüzde devam eden projelerimiz;

 

Ankara’da pilot bölge “Yaşam Alanımızın, “Mutlu Patiler Köyünün”  İnşaatına başladık. İlk etabı Köpek köyümüzü 40 günde tamamladık.

 

Sırada kedi köyümüz var. Devamında sokak hayvanları ve onlara bakan gönüllüler için ücretsiz mama temin edebilmek için kendi mama üretim tesisimiz olacak.

 

Yine bu yaşam alanımızda sokak hayvanlarına ücretsiz bakacak bir hayvan hastanemiz olacak.

 

Bir diğer devam eden projemiz belediyeler ile iş birliği kurarak, toplumun her kesimini ve başta bu canları mutlu edecek olan, kısırlaştırma seferberliği merkezleridir. Bunun ilk protokolünü Hatay Kırıkhan  belediyesi ile imzaladık. Bu iş birliği sayesinde Hatay’da 1 yıl içerisinde sorunu çözmeyi hedefliyoruz. Burada alan tahsisi, araç ve inşaatı  belediye, hekim desteğini ise derneğimiz veriyor. Gönüllülerimiz hayvanların taşınması, nakilleri gibi konularda destek oluyor.

 

800B üzeri aktif takipçili İnstagram hesabımızda sponsor olan markalarımızı paylaşarak, hem onlara etkileşim sağlamayı hedefliyor hemde onların bağış harici reklam bütçelerinden de almayı başararak hayvanlar için daha çok proje gerçekleştirmeyi hedefliyoruz.

 

Bu süreçte ünlü ve influencerların, gönüllü olarak sponsorlarımızı paylaşmaları sayesinde, paylaşım başı 30milyon gösterimlere giden etkili sponsorluk çalışmaları gerçekleştirdik.

 

Önümüzde 4 Ekim Dünya Sokak Hayvanları Günü var. Bu günde 81 ilde eş zamanlı besleme gerçekleştirmek istiyoruz. Bunu gerçekleştirecek gönüllü sayımız var ancak her şehir için en az 20 Paket 15kg. Sık mama ihtiyacımız olacak.

 

 

 

 

Mutlu Patiler Köyü Sponsorluk alanları :

 

Köpek Köyü 1. Etap için 15 sponsor alanı ayırıldı. 2X6 mt. Tabela alanı , alan başı 20.000TL ( Burada amaç alan için harcanan toplam 300.000TL maliyeti çıkarıp, diğer etapların yapımına geçebilmek.)

 

Kedi Köyü : Henüz yapımına başlayamadık. Toplam 500.000 maliyet çıkacak. İçerisinde kapalı alanları ve açık alanları dahil 1000 kedilik bir köy olacak. Toplam 20 sponsora veya desteğe göre daha az sponsora rakam bölüştürülecek.

 

Hayvan Hastanesi :

Öncesinde karantina ve anlık tedaviler için klinik bölümüne başlayacağız. Tek markaya sponsorluk vereceğiz. Bu alanın maliyeti / sponsorluk bedeli , cihazlar dahil 200.000TL

 

4 Ekim Dünya Sokak Hayvanları Gününde 81 Şehirde eş zamanlı 3000 kişi ile besleme etkinliği yapacağız. Her şehir için 20 Paket mama ihtiyacımız var. Şehir başına sponsorluk bedeli 6000TL mama bedeli. 1 den fazla şehire sponsor olunabilir. Etkinlik sonrası paylaşılacak şehir videolarında sponsorlarımıza teşekkür videoları yapılacak. Marka logoları 4 Ekim paylaşımında videolarda olacak.

 

 

En çok istediğimiz ama bütçe gereği henüz başlayamadığımız Afet ve Şehirlerde acil müdahele için Hayvan Tedavi Ambulansı / Otobüsü , bütçesi henüz belli değil.

Kayıp İlanı

paw.png

Sokak Hayvanları

paw-guard-logo.png