top of page

30 Mayıs Paz

|

Elmadağ Besleme Etkinliği

Ankara Pati Koruyucuları Besleme Etkinliği (2)

Bu birlik hareketinde senide aramızda görmek istiyoruz. 81 İl Besleme Hareketi Başlıyor. Sizde Aramıza Katılmak İçin Etkinliğe Başvurabilirsiniz. İsterseniz mama göndererek uzaktan da destek olabilirsiniz. Başvuru linki aşağıdaki açıklamada.

Ankara Pati Koruyucuları Besleme Etkinliği (2)
Ankara Pati Koruyucuları Besleme Etkinliği (2)

Saat ve Yer

30 May 2021 11:00 – 15:00

Elmadağ Besleme Etkinliği, Elmadağ/Ankara, Türkiye

Misafirler

Etkinlik Hakkında

Etkinliğimize Katılma Seçenekleri, 

1- Paylaşılan tarihte bende beslemeye katılarak destek vereceğim diyorsanız " Etkinliğe Başvur " diyebilirsiniz.

2- Etkinliğe katılırken yanımda mama da getireceğim diyorsanız  " Etkinliğe Başvur " diyerek kayıt oluşturduktan sonra gelen maile katılırken yanınızda getireceğiniz mama miktarını yazarak cevap maili atabilirsiniz. 

3 - Mama alarak destek olabilirsiniz. Bunun için Türkiye Büyük Besleme Hareketi | Pawguards linkine tıklayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Mama göndererek destek olan isimler her etkinliğin açıklama sayfasında miktarları ile birlikte listelenecektir. 

4 - Ayrıca etkinliklerimize marka sponsorları alacağız. Bu etkinliğe sponsor olarak marka logonuzu veya istediğiniz ürün görselini, etkinlik kapak fotoğrafımıza ekletebilirsiniz. Ayrıca Etkinlik açıklamasında sponsor firmamıza yer vereceğiz ve sosyal medya hesaplarımızdan markamızı duyurucağız. Etkinlik sponsorluk bedeli 25 Paket Mama veya Bedeli olan KDV dahil 3000TL dir. 

Bu etkinliğe mama göndererek destek olan isimler,

1-  

2- 

3- 

.

.

.

Bu Etkinliği Paylaş

paw-guard-logo.png
bottom of page