top of page

09 Haziran Çar

|

İstanbul Anadolu Yakası Besleme Etkinliğ

İstanbul Anadolu Yakası Pati Koruyucuları Besleme Etkinliği

Bu birlik hareketinde senide aramızda görmek istiyoruz. 81 İl Besleme Hareketi Başlıyor. Sizde Aramıza Katılmak İçin Etkinliğe Başvurabilirsiniz. İsterseniz mama göndererek uzaktan da destek olabilirsiniz. Başvuru linki aşağıdaki açıklamada.

İstanbul Anadolu Yakası Pati Koruyucuları Besleme Etkinliği
İstanbul Anadolu Yakası Pati Koruyucuları Besleme Etkinliği

Saat ve Yer

09 Haz 2021 11:00 – 15:00

İstanbul Anadolu Yakası Besleme Etkinliğ, Anadolu Yakası, İstanbul, Türkiye

Etkinlik Hakkında

Etkinliğimize Katılma Seçenekleri, 

1- Paylaşılan tarihte bende beslemeye katılarak destek vereceğim diyorsanız " Etkinliğe Başvur " diyebilirsiniz.

2- Etkinliğe katılırken yanımda mama da getireceğim diyorsanız  " Etkinliğe Başvur " diyerek kayıt oluşturduktan sonra gelen maile katılırken yanınızda getireceğiniz mama miktarını yazarak cevap maili atabilirsiniz. 

3 - Mama alarak destek olabilirsiniz. Bunun için Türkiye Büyük Besleme Hareketi | Pawguards linkine tıklayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Mama göndererek destek olan isimler her etkinliğin açıklama sayfasında miktarları ile birlikte listelenecektir. 

4 - Ayrıca etkinliklerimize marka sponsorları alacağız. Bu etkinliğe sponsor olarak marka logonuzu veya istediğiniz ürün görselini, etkinlik kapak fotoğrafımıza ekletebilirsiniz. Ayrıca Etkinlik açıklamasında sponsor firmamıza yer vereceğiz ve sosyal medya hesaplarımızdan markamızı duyurucağız. Etkinlik sponsorluk bedeli 25 Paket Mama veya Bedeli olan KDV dahil 3000TL dir. 

Bu etkinliğe mama göndererek destek olan isimler,

1-  

2- 

3- 

.

.

.

Bu Etkinliği Paylaş

paw-guard-logo.png
bottom of page