1.

ÜYELERİMİZ
 
Paw Guards'ın en önemli ekibi aslında üyeleridir. Paw Guards Üyeleri Web sitemizde ve Uygulamamızdaki yer alan sponsor reklamlarını izleyerek sokaklarındaki mama kaplarını dolduran üyelerimiz bu sistemin en önemli parçasıdır.

2.

SADECE REKLAM İZLEYEREK
DESTEK OLUN!


Sadece reklam izleyerek sokağınızdaki veya Türkiye'nin herhangi bir sokağındaki sahipsiz canlılara mama desteğinde bulunabilirsiniz. İzlediğiniz her reklamdan ne kadarlık mama kazandığınızı anında görebilir ve bunu anında istediğiniz sokaktaki mama kabına aktarabilirsiniz.

3.

DÜNYANIN EN BÜYÜK ONLINE KAYIP İLAN PLATFORMU


Paw Guards bünyesindeki üye sayısı, harita işaretleme ve anında en yakın tüm üyelere bildirim gönderme özellikleri sayesinde kayıp dostlarınız için en hızlı aksiyon alan ve bulmanıza yardımcı olacak platformdur. 

4.

PAW GUARDS GÖNÜLLÜSÜ OLUN

Sizde bizim gibi bir hayvan severseniz, gönüllü olmak istediğiniz sokağı işaretleyerek "Paw Guards" gönüllü pati koruyucusu olun. Kayıt olduğunuz sokaktaki canlıların ihtiyaçlarını sayılarını bize bildirin. Sokağınızdaki mama kabı online dolduğu anda size ve sokağınızdaki diğer gönüllülere bildirim göndereceğiz. Kim o an müsaitse gelen bildirimi onaylayarak en yakın anlaşmalı yerden size gelen kare kodu okutarak ücretsiz mamayı alarak sokağınızdaki canlıların beslenmesine en önemli katkılardan birisini yapın.

5.

TÜM SOKAKLARDAKİ AÇ CANLI SAYISI

 

Paw Guards aynı zamanda Türkiye'deki tüm sokaklardaki toplam canlı sayısı, aç ve tok canlı sayısı gibi bir çok istatistiği tutmakta ve uzun süre besleme yapılamayan sokaklara sponsorları ile besleme yapmaktadır.

6.

SOKAKDAKİ BİR CANI UZAKTAN SAHİPLENİN!

Paw Guards , gönüllü pati koruyucuları ve üyeleri tarafından gönderilen ve sürekli güncellenen sokak listelerinden ve fotoğraflarından bir canlıyı bambaşka bir şehirde olsanız bile sahiplenin. Ona bir isim verin. Sizin koyduğunuz isim ile birlikte bir tasma ve isim baskısıyla o Can'ı tasmalandıralım. Bu sayede tüm sokaklardaki "sokak hayvanı" sıfatını kaldıralım ve tüm dostlarımızı tasmalı ve isimli yapalım. Onlardan dışarıdan bakışı değiştirelim.

7.

BARINAK KONTROLLERİ VE BESLEMELERİ

Türkiye'deki tüm barınaklardaki dostları organizasyon tarihlerimizle kontrol ediyoruz. Sizlerden gelen talep ve bizlerin tespitleriyle ihtiyacı olduğunu gördüğümüz tüm barınaklar için besleme günleri oluşturuyoruz.

Kayıp İlanı

Sokak Hayvanları

paw-guard-logo.png