Artık Çok Daha Fazlasını Yapmak İstiyoruz.

Besleme Hareketiyle 1 yıl önce yola çıkmış bir platform olarak gelinen noktada, artık üzerimize düşen görevin çok daha fazlasını yapmamız gerektiğinin bilincindeyiz.


Kısırlaştırma, yaşam alanları, sahiplendirme ve sokak hayvanları için hayvan hastaneleri projeleri üzerine yaklaşık 2 aydır yoğun mesai harcadık.

Birde buna son zamanlarda sokak köpekleri üzerine yapılan algı haberleri ile mücadele planı eklendi. Tüm bu yapılan hazırlık bizleri başarıya götürecek. Buna inanıyoruz. Ancak bir eksik var. O eksik kusursuz bir hayvansever birlikteliğidir.

Buradan Türkiye’de besleme yapan tüm bireysel gönüllülere, yaşam alanı oluşturan ve oluşturmak isteyen topluluklara ve derneklere seslenmek istiyoruz.Birlikte hareket edersek başarabiliriz. Bugüne kadar 40.000 e yakın Pati Koruyucusu başvurusu almışız. Bu başvuruların bir kısmını ailemize katarak kendimizi ifade etme şansımız oldu. Bir kısmına ise yetişemediğimiz ve destek gönderemediğimiz için istemeden küstürdüğümüz de oldu. 1.5 yıllık bu deneyimde hatalarımız da oldu. Ama biz hatalarımızdan ders çıkarmasını bildik. Ve bugün buradan yüreği bu canlar için atan herkese sesleniyoruz. Biz büyük hayvansever birliği için tüm alt yapıyı hazırladık.


Çok büyük bir fon oluşturuyoruz. İçinde iş adamlarının, ünlülerin, markaların ve bireylerin desteklerinin olduğu çok büyük bir fon!


Bu fonun kullanım alanı, bireysel gönüllülerin mama ihtiyaçları, yaşam alanı olan gönüllülerin yaşam alanlarının belirli bir standarta göre iyileştirilmesi, kısırlaştırma seferberliği ve sokak hayvanları hastaneleri için kullanılacak.


Bugün elimizde bir ülkenin toplam bütçesi dahi olsa sizler olmadan yine başarıya ulaşmak mümkün olmayacaktır. Sizler yoksanız her zaman bir eksiğiz bunu lütfen unutmayın. Bugün tüm bu şartlarda tüm kırgınlıkları, egoları bir kenara bırakıp bu birliğe katılma zamanıdır.


Şimdi Bio’muza bir link bırakıyoruz ve tüm gönüllülerin başvuru yapmasını rica ediyoruz. Destek vermek isteyen takipçilerimizden ise ricamız bu gönderi altına bildikleri sayfaları etiketleyerek, paylaşarak yayılmasını ve herkesin görmesini sağlamalarıdır.


27 Mart Pazar günü tüm başvuru sahiplerinin katıldığı online bir toplantı gerçekleştireceğiz. Tüm başvurulara toplantı linki mail üzerinden gönderilecek.


3 Nisan Pazar günü ise Tüm Türkiye’ye büyük birliğimizi Youtube Kanalımız ve tüm sosyal medya hesaplarımızdan duyuracağız. Yol haritamızdan bahsedeceğiz ve inanıyoruz ki başaracağız.

#BirlikteMümkün #PawGuards

236 görüntüleme3 yorum

Son Paylaşımlar

Hepsini Gör

Kayıp İlanı

paw.png

Sokak Hayvanları