Pati Koruyucuları Hayvanları Koruma Derneği Türkiye'ye Hayırlı Olsun.


Paw Guards olarak bundan 1.5 yıl önce çok farklı bir proje ile yola çıktık. Bu proje dijital dünyanın tüm kanallarını doğru kullanmak ve bu kanallar sayesinde bugüne kadar kullanılmamış bir geliri ortaya çıkararak hayvanların yararına kullanmaktı.

1.5 yılda çok güzel tepkiler aldık ve sonucunu müthiş bir büyüme ile birlikte büyük aile olarak elde ettik. Ve geldiğimiz noktada çok daha fazlasını yapmamız gerektiğinin farkındayız. Bugün itibari resmi olarak Türkiye'nin en büyük Hayvanları Koruma Sivil Toplum Kuruluşunu ilan ediyoruz.


Paw Guards projesi, tüm hızıyla devam edecek, tüm sosyal medya kanallarını kullarak

sokak hayvanları için gelir elde etmeye, kamu yararına projeler geliştirmeye ve tüm bireysel gönüllüler ile dernekleri desteklemeye devam edecektir.

Pati Koruyucuları Derneği ise, bugüne kadar sokak hayvanları için eksik yapılan yada yapılamayan herşey için yola çıkıyor. Ve desteğinizi bekliyor. Size hedeflerimizden bahsedelim.


5- Türkiye'de şu an 30.000 lokasyon için sokak köpeği sayısını biliyoruz. Bu lokasyon sayısını mümkün olan en yüksek sayıya çıkartarak, Türkiye'de ki sokak hayvanı sayısında ki bilgi kirliliğinin önüne geçeceğiz. Elde ettiğimiz detaylı sayı, kısır olan, olmayan, erkek, dişi ve benzeri tüm istatistikler ile daima kamu yararına adımlar atacağız. Bu canları daima yaşatmak için çalışacağız.


6- Büyük Hayvansever Birliği için ne gerekiyorsa yapacağız. Kardeş derneklerimizi kısa süre içerisinde ilan edeceğiz ve birlik beraberlik gücünü ortaya çıkaracağız. Mevcut Federasyonlar ile görüşeceğiz, hedeflerimiz doğrultusunda anlaşma sağlanırsa onlara katılacağız yada Türkiye'de yeni bir Federasyonun kurulması için gerekli resmi adımları atacağız.


7- Yeni hayvan hakları yasası için en yüksek performans ile çalışacağız. Alanlarında uzman kişiler tarafından oluşturulan komisyon ile daima çözüm yollarını sunarak hak talep edeceğiz.


8- Hayvan sevgisi genç yaşta başlar ve eğitimden geçer. Hayvan hakları ve hayvan sevgisi konularının mutlaka ilkokul müfredatına ekletmek için çalışmalar yapacağız.


9- Kamuoyu oluşturmak, hayvan üzerinden oluşturulan negatif algıyı düzeltmek için Medya gücünü,

Tv ve Gazeteleri kullanacağız. Kamuspotları yayınlatacağız.
Dernek üyelik başvurusu için bu linke tıklayabilirsiniz.

https://www.pawguards.org/dernek-uye