top of page

Bir çoğumuz instagramda artık reklam veriyoruz veya vermeyi düşünüyoruz değil mi? Bu reklamlar için bütçemizin bir kısmını sponsorlu reklam bedeli olarak instagram'a ödüyoruz bir kısmını da fenomen popüler hesaplara ödeme yaparak kullanıyoruz. Peki bu fenomen hesaplara yaptığımız ödemenin sebebi nedir? Yüksek ve aktif takipçilerinin bulunması ve bu sayede büyük bir kitleye marka ve ürününüzü gösterme fırsatı. 

Paw Guards 'ta  instagram reklamı vermemeniz için bir sebep göremiyoruz öyleyse.  Her geçen gün daha çok büyüyen @pawguard İnstagram hesabından "Gönderi ve Story" olarak reklamlarınızı verebilirsiniz. Yukarı kaydır seçenekleri kullanarak web sitenize trafik alabilir ürününüzü tanıtabilirsiniz. Üstelik diğer hesaplardan alabileceğiniz dönüşümü Paw Guards'tan da alabiliyorken, ödediğiniz reklam bedelinin tamamı da sokak hayvanlarına mama olarak gitsin.

Yaptığımız reklam çalışmaları sonrası istediğiniz tüm istatistik bilgileri görebilirsiniz.

Amacımız olan sokak hayvanlarının beslenmesi hedefinde çalışırken buna reklamlarını yayınlayarak destek olan sizleri de her zaman kollamaktayız ve reklamlarınıza dönüşüm almanız için sürekli çalışıyor olacağız. Hedeflenen dönüşüm oranlarına gelememeniz halinde telafi için ek yayınlarda çıkacağız. Amacımız sizlerin diğer hesaplardan alabileceği dönüşümleri sağlayarak, reklam bütçelerinizin bir kısmını düzenli olarak platformlarımızda kullanmanızdır. Bu sayede en azından bir besleme noktasına sürekli besleme yapılmasına aracılık etmiş olacaksınız.

kayip-kopek.png

Mama Sponsorluğu Reklam Başvurusu

 

Paw Guards sisteminde reklamlarınızı hedef kitlenize gösterirken aynı zamanda ödediğiniz reklam bedelinin de sokaklardaki ihtiyacı olan hayvanlara mama olarak gitmesinden mutlu olmazmıydınız? Gelin neler yapabileceğinize bakalım

İnstagram Gönderi ve Hikaye Reklamları

Web Sitesi Görsel ve Video Reklamlar

Paw Guards yüksek trafikli web sitelerinde görüntülü reklamlarınızı demografik bilgiler seçerek hem istediğiniz hedef kitleye ulaşın. Hemde istediğiniz dönüşümü alın. Web sitemizde yayınlayacağınız reklamlarda, tıklama başı maliyet, video izlenmesi başı maliyet, gösterim başı maliyet seçeneklerini seçebilirsiniz. Aynı kişinin aynı reklamınızı maksimum kaç defa izleyebileceğini seçebilirsiniz. 

Örneğin;

Kadın Butik Kıyafetler Üzerine Bir Satış Siteniz Var. Ürünleriniz 20-35 yaş aralığına hitap ediyor. Ve sadece İstanbul içerisine satış yapıyorsunuz.

- Şimdi reklam planlamanıza başlayalım. 

1. Reklamlarınız sadece Kadın üyelerimize görüntülenecektir.

2. Reklamlarınız web sitemizde sadece 20-35 yaş arasındaki üyeler tarafından görüntülenecektir.

3. Reklamlarınız sadece İstanbul'da yaşayan kullanıcılar tarafından görüntülenecektir.

4. Reklamlarınız aynı kişiye seçtiğiniz kadar gösterilme seçeneğini seçtiğinizde ayırmış olduğunuz bütçeniz ona göre tükenecektir.

Örneğin; Seçmiş olduğunuz sayfada reklam gösterim bedelimiz tıklama başı 0.2TL olsun. Ayırdığınız toplam reklam bütçeside 2000TL olsun. Reklamlarınızın gösterimini de aynı kişi sadece 1 defa tıklama kuralı girdiğimizi düşünelim. 

Bu seçeneklerle birlikte, reklamınız İstanbul'da yaşayan, 20-35 yaş arası kadın kullanıcılarımıza gösterilecek ve toplamda 10.000 kişi reklamınıza tıkladığında veya video reklam seçeneği seçtiyseniz minimum 10.000 defa videonuz izlendiğinde tükenecektir.

paw-guard-logo.png

Uygulama İçi Reklamlar

paw-guard-logo.png
bottom of page