top of page

FAQ

 • Mesut Cantürk Kimdir?
  Pacader isimli sözde derneğin sözde kurucusu olan bu isim, Türkiye'de ki onlarca insan barınak zulmünden yasaklı ırkları çıkarmak için mücadele verirken, kendi elleriyle bir canı sonsuza kadar barınağa gönderen bir kişidir. Mühyede besleme yaptığını iddia eden bu kişi, haftada bir kaç paket göstermelik mama dökerek bu görüntüleri her gün yapıyor gibi paylaşan ve Paw Guards gibi büyük platformlara sürekli sataşarak bundan rant çıkarma peşindedir. En son Pati Koruyucuları Köyünün kameralarının kırılmasında bu ismin parmağının olduğu düşünülmekte ve konu yargıya taşınmıştır.
 • Pacader Derneği Kimdir?
  Mühyede besleme yaptığını iddia eden bu Mesut Cantürk isimli şahsın kurduğunu iddia ettiği dernektir. Türkiye'de dernekler barınaklardan hayvan kurtarmaya çalışırken bu şahıs belediye işbirliği ile ölüm kamplarına köpek göndermekte ve giden köpeklerin bir çoğunun akıbeti bilinmemektedir. En son Pati Koruyucuları Köyünün kameralarının kırılmasında bu ismin parmağının olduğu düşünülmekte ve konu yargıya taşınmıştır.
 • SSS'larıma bir görüntü, video veya gif yerleştirebilir miyim?
  Evet. Medya eklemek için şu adımları izleyin: Uygulamanın Ayarlar bölümüne girin 'SSS'ları Yönet' düğmesine tıklayın Medya eklemek istediğiniz soruyu oluşturun veya mevcut sorular arasından seçin Cevabınızı düzenlerken video, görüntü veya gif'in üzerine tıklayın Kütüphanenizden medya ekleyin ve kaydedin
 • Yeni bir soru ve cevap nasıl eklenir?
  Yeni bir SSS eklemek için şu adımları izleyin: 'SSS'ları Yönet' düğmesine tıklayın. Sitenizin kontrol panelinden 'Yeni Ekle' düğmesine tıklayın ve ardından 'Soru ve cevap' seçeneğini seçin. Yeni eklenen her soru ve cevap, bir kategoriye atanmalıdır. Kaydedin ve yayınlayın. İstediğiniz her zaman SSS'larınızı düzenleyebilir, sıralarını değiştirebilir ve başka kategoriler seçebilirsiniz.
 • "SSS" başlığını nasıl düzenler veya kaldırırım?
  Başlığı, uygulamadaki Ayarlar sekmesinden düzenleyebilirsiniz. Başlığı göstermek istemiyorsanız 'Gösterilecek Bilgiler' altından başlığı devre dışı bırakın.
 • SSS Bölümü ne işe yarar?
  SSS bölümü, "Gönderim bölgeleriniz nelerdir?", "Çalışma saatleriniz nelerdir?" veya "Nasıl hizmet randevusu alabilirim?" gibi, işletmenizle ilgili yaygın olarak sorulan sorulara cevap vermek için kullanılabilir. SSS'lar, ziyaretçilerinizin sitenizde kolayca gezinmesine yardım eder ve hatta sitenizin SEO'sunu geliştirebilir.
paw-guard-logo.png
bottom of page